dohora dodola
detské cumlíky hevea kaučuk hryzátko
detské cumlíky hevea kaučuk hryzátko
detské cumlíky hevea kaučuk hryzátko
detské cumlíky hevea kaučuk hryzátko
detské cumlíky hevea kaučuk hryzátko
gggggggggg
HEVEA
Nákupný košík
Počet položiek: 0
Kosik


Nepokojné dieťa? Nekľudný spánok vášho bábätka? Otlačky a poranenia z tvrdých  materiálov? Vadia vám plesne a baktérie na výrobkoch pre vaše deti? Idú vám prasknúť uši z pískacích hračiek do vody? Alergia alebo atopický ekzém?

reduce-reuse---sustainabiliy-copy.jpgbillede-7-sustainabiblity-copy.jpgGOTS_1.jpgsafety-first.jpg

Všetky Hevea produkty sú vyrobené zo 100% prírodnej gumy – kaučuku, čo je prírodný materiál bez obsahu BPA, PVC a ftalátov. Neobsahujú ani žiadne pridané farbivá. Kaučuk sa vyrába z mlieka kaučukovníka, ktorého latinský názov je Hevea brasiliensis.


milk-funnel_new.jpg

Hevea produkty sú balené v obaloch rôznych farieb. Obal je kompletne vyrobený z recyklovateľných a biologicky rozložiteľných materiálov.

Na potlač je použitý repkový olej a prírodný sójový atrament, čo je lepšia alternatíva ako tlačové farby na báze ropy.

_MG_3942-copy.jpg  ima12138.jpg

Hevea detské cumlíky sú navrhnuté predovšetkým ergonomicky, s dôrazom na detskú tvár a dostatočným miestom pre nos a bradu. Cumlíky sú jednoliate a preto neobsahujú časti, kde sa môžu držať nečistoty a baktérie. Sú navrhnuté tak, aby s nimi bábätká vedeli ľahko manipulovať.

Kaučukové cumlíky sú jemné k detskej tvári, ale aj dostatočne odolné a majú dlhú trvácnosť. Vydržia minimálne 2 mesiace. Všetky cumlíky – aj cumlíky iných značiek sa odporúča meniť každé 2 mesiace z hygienických dôvodov.

Cumlík má vetraný náustok aj časť, ktorá prilieha k tvári dieťaťa, čo zabraňuje poteniu a tiež je tým pre bábätko mäkký a veľmi ľahký.


HEVEA-FLOWER-embosement.jpg      HEVEA-STAR-MOON-DESIGN-anatimical.jpg        hevea-detske-cumliky.jpg      hevea-detske-cumliky-z-kaucuku.jpg

Celokaučukový detský cumlík zabraňuje otlačeniu dieťaťa v spánku, pretože prírodný kaučuk je mäkký a prispôsobivý. Toto zaručuje ničím nerušený spánok vášho bábätka a oddýchnutých rodičov :)

Cumlíky sú dostupné v dvoch veľkostiach : 0-3 mesiace /novorodenci/ a 3+ /od 3 – 36 mesiacov/ a v dvoch tvaroch: guľatý a anatomický náustok.

Hevea detské cumlíky sú testované a spĺňajú EU požiadavky a normu EN1400.

Kaučukovým cumlíkom sa hovorí aj latexový cumeľ, cumlík z prírodnej gumy alebo celokaučukový cumeľ.

Doplnky Hevea sú vyrobené z čistej organickej bavlny, ktorá spĺňa globálne ekologické textilné štandarty (GOTS).

 teether-m-snor-new-2011_0.jpghevea_bag-–-kopie-(2).jpg

Každá zložka sa pestuje bez použitia chemických herbicídov, pesticídov, umelých hnojív a geneticky modifikovaných organizmov (GMO) a pri ich spracovaní nie sú použité žiadne škodlivé chemikálie alebo rozpúšťadlá.

GOTS_0.jpg
• 100% prírodná guma - kaučuk - latex = bez BPA, PVC a ftalátov
• Vyrobené z jedného kusu bez spojov = menej baktérií
• Mäkký materiál a ergonomický tvar = jemné k tvári bábätka
• Nezanecháva otlačky na tvári bábätka = spokojný spánok
created by nara design
Na začiatok