dohora dodola
detské cumlíky hevea kaučuk hryzátko
detské cumlíky hevea kaučuk hryzátko
detské cumlíky hevea kaučuk hryzátko
detské cumlíky hevea kaučuk hryzátko
detské cumlíky hevea kaučuk hryzátko
gggggggggg
mawok
Nákupný košík
Počet položiek: 0
Kosik

mawok-postielka2.jpg

Mawok je unikátna hojdacia postieľka zo Švédska pre najmenšie bábätká. Ideálna najmä pre nepokojné deti, ktoré majú problém zaspať. 
Vertikálne hojdanie pomáha uspať vaše bábätko, pretože napodobňuje život v ženskom lone a ponúka teplo, blízkosť a jemný pohyb. 


Mawok závesnú kolísku môžete namontovať na stenu, čím výrazne šetrí miesto vo vašej spálni, alebo využiť mobilný nadstavec a jednoducho ju zavesiť na akékoľvek dvere. 


mawok-air.jpg mawok-na-stene.jpg


Zbalený Mawok váži iba 3 kilá, čím sa stáva ideálnou prenosnou postieľkou pre bábätká od narodenia po vek 6-9 mesiacov (kým sa nezačne dieťa samé prevracať). 

Verzia Mawok Air obsahuje poťah matraca značky AeroSleep pre maximálny komfort spania a mäkká časť siete je z organickej bavlny. 


Všetky diely Mawoku (mäkké aj kovové časti) sú vyrábané vo Švédsku. 
Balenie obsahuje: montážne diely a nadstavec na dvere, sieť, penový matrac, AeroSleep poťah na matrac, svetlomodrá taška. 
Montážny diel pre uchytenie na stenu sa dokupuje zvlášť. 

384799_10150439866727857_101924967856_8686553_851817942_n.jpg

Príklad využitia:

mawok-postielka.jpgVaša spálňa je malá na klasickú postieľku, ale v prvých mesiacoch chcete mať vaše bábätko pri sebe - jednoducho Mawok namontujete na stenu,
mawok-detska-postielka.jpgalebo využívate zavesenie na dvere, ktoré môžete aj preniesť - ak napríklad chcete variť v kuchyni a popritom kontrolovať vaše dieťa. 
prenosna-detska-postielka.jpgA k tomu občas návšteva u babičky, dovolenka pri mori s bábätkom alebo chata v horách? Mawok je zbalený za 30 sekúnd a váži iba 3 kilá :) 

 

 

 

 

 

 

 

 

mawok-detska-postielka-zavesna.jpg


Mawok je najlepšia prvá postieľka s veľmi širokým využitím. Prečo nevziať vaše bábätko na výlet a nenechať ho spať "na strome" ? :)
MAWOK tiež pomáha predchádzať syndrómu náhleho úmrtia dojčiat , kolike, predlžuje čas spánku, zvyšuje rozvoj svalstva a motoriku a zaručuje prirodzený a hladký prechod z matkinho lona do života "vonku" :) 


created by nara design
Na začiatok